POLSKI ANGIELSKI NIEMIECKI
PENSJONAT GIELAND

PENSJONAT GIELAND

GIELAND PENSJONAT
Stary Gieląd 60

tel kom. 0505 296 074 (j. polski)

tel kom. 0600 050 030
(j. niemiecki, j. angielski)

Rezerwacje fax +48 089 742 83 13
Pobierz formularz rezerwacji

e-mail: gieland@tlen.pl


Deutsch   EnglishPOLSKA
Zapraszamy do nowootwartego Pensjonatu GIELAND w miejscowości Stary Gieląd, tuż obok głównej drogi Mazur Olsztyn-Mrągowo-Mikołajki. Pensjonat położony jest nad brzegiem jeziora wśród rozległych pól i lasów.
Okolica Warmii i Mazur słynie z czystych i malowniczych jezior. Jest tu kilka rezerwatów przyrody, w których spotkać można wiele dzikich ptaków takich jak orzeł bielik i żurawie, a na łąkach pospolite dzikie kaczki. Możemy tutaj również spotkać zające, sarny, daniele i wiele innych gatunków, które w niskozurbanizowanej i małozaludnionej okolicy maja świetnie warunki życia.
Dużą zaletą miejsca położenia pensjonatu jest dogodna lokalizacja, niewielka odległość od stolicy Warmii i Mazur (60 km), jak i innych ciekawych turystycznie mazurskich miejscowości.

OLSZTYN-SORKWITY
W Sorkwitach rozpoczyna się znany w Polsce i zagranicą szlak kajakowy po rzece Krutyni o długości ca. 100 km, który prowadzi do Wielkich Jezior Mazurskich.
Najpiękniejsza z mazurskich rzek Krutynia płynie przez zachodnią część Gminy Ruciane Nida, przepływając przez liczne jeziora we wsi Iznota wpada do jeziora Bełdany.
Doliną Krutyni do Zgonu nad jez. Mokrym prowadzi szlak pieszy im M. Wańkowicza, szlak ma 55 km.

Home Rezerwacja Nasza oferta

PENSJONAT GIELAND, tel. 0505 296 074