Rodzinny pokój nad jeziorem

Pokój 6 osobowy

Pensjonat Gieland oferuje Państwu wygodne i przestronne pokoje położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora. Nasz obiekt od wielu lat przyciąga gości swoim urokiem, niepowtarzalną atmosferą i klimatem osoby lubiące ciszę, spokój i przepiękne widoki rozciągające się wzdłuż jeziora.

Wszystkie pokoje utrzymują wysoki standard – są w pełni umeblowane, zadbane i przede wszystkim czyste. Pokój rodzinny znajduje się na poddaszu obiektu i może pomieścić do 6 osób. Wyposażony jest w łazienkę z wanną oraz komplet pościeli i ręczników. Do Państwa dyspozycji jest telewizor, szafa, biurko, krzesła i stolik kawowy.

Każde piętro zaopatrzone jest w dzbanek do parzenia kawy czy herbaty. Na parterze znajduje się sala kominkowa w której serwowane są pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Pokój rodzinny na poddaszu posiada przepiękny widok na jezioro z okien dachowych. Dzięki temu, że obiekt wybudowana na sporym wzniesieniu, mamy możliwość podziwiania wspaniałego widoku rozciągających się łąk, lasów i jeziora. Magiczny klimat tego miejsca udziela się wszystkim spędzającym tu czas wolny. Piękny i zadbany ogród wraz z licznymi ścieżkami prowadzącymi w dół zbocza do jeziora pozwala poczuć klimat mazur.

Drewniane zadaszenia z miejscem na grilla oraz palenisko nad samym jeziorem pozwalają zapomnieć o codziennych troskach i cieszyć się chwilą, która trwa.