Przestronne pokoje na Mazurach

Pokoje 3 osobowe

Pensjonat Gieland położony bezpośrednio nad brzegiem jeziora oferuje Państwu wygodne i przestronne pokoje trzyosobowe. Nasz obiekt od wielu lat przyciąga gości swoim urokiem, niepowtarzalną atmosferą i klimatem osoby lubiące ciszę, spokój i przepiękne widoki rozciągające się wzdłuż jeziora.

Wszystkie pokoje utrzymują wysoki standard – są w pełni umeblowane, zadbane i przede wszystkim czyste. Każdy posiada łazienkę z natryskiem oraz komplet pościeli i ręczników. Do Państwa dyspozycji jest telewizor, szafa, biurko, krzesła i stolik kawowy.

Każde piętro zaopatrzone jest w dzbanek do parzenia kawy czy herbaty. Na parterze znajduje się sala kominkowa w której serwowane są pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Większość oferowanych przez nas pokoi posiada balkon (przedni bądź boczny) z cudownym widokiem na jezioro. Dzięki temu, że obiekt wybudowana na sporym wzniesieniu, mamy możliwość podziwiania wspaniałego widoku rozciągających się łąk, lasów i jeziora. Magiczny klimat tego miejsca udziela się wszystkim spędzającym tu czas wolny. Piękny i zadbany ogród wraz z licznymi ścieżkami prowadzącymi w dół zbocza do jeziora pozwala poczuć klimat mazur.

Drewniane zadaszenia z miejscem na grilla oraz palenisko nad samym jeziorem pozwalają zapomnieć o codziennych troskach i cieszyć się chwilą, która trwa.